Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Teraz jest Cz 21 cze, 2018

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 06 kwi, 2010 
Poziom: 5

Thaumielus napisał(a):
Zmieniłeś zdanie? Odnośnie tego, że jesteś zbyt super żeby ze mną pisać? Czy to rodzaj nauczki ;> Albo mam po prostu szczęście.

Ojojoj dalej nie rozumiesz, kurde a taki inteligenty się wydajesz a nie rozumiesz dlaczego wciąż tutaj piszę :) eh ;)

Cytuj:
Co do opisu gg mojego kolegi to jest świetny bo ... zabawny

Wiesz jak ktoś się modli sam do siebie to wydaje mi się że pora zadzwonić do panów w białych fartuchach :) albo skorzystać z mojej rady :) skok z 10 piętra byłby zabawny :)

Thaumielus napisał(a):
Prawdziwy z Ciebie fotel bujany.

Fotele bujane rządzą!! :2thumbs:

Tytuł:
VIP
VIP

Thaumielus, nie widzę w Twojej odpowiedzi niczego, co nie byłoby dzieleniem włosa na czworo, a każdej z powstałych części znów na czworo, i znów...... Podsumowałabym to jako jałowe i nudne dywagacje. Retoryka bez treści. Lubisz pisać, a projekcja własnych przemyśleń na pewno Cie podnieca, jednakowoż jest tak zawiła, że całkowicie gubisz się w swoich wywodach. W tej sytuacji wywołany własnymi przemysleniami wzwód jest powaznie zagrozony :lachtot: .Stawiasz tezy, które potem częściowo ocalasz a częściowo obalasz.Czepiasz się słówek, ubierasz je w jakieś glupkowate teorie i tak naprawdę sam nie wiesz o co Ci chodzi. Jednego nie potrafię Ci odmówić- swoistego folkloru :lachtot:
Podsumuję Cię krótko: WON :lachtot:

Ostatnio edytowano Wt 06 kwi, 2010 przez Olera, łącznie edytowano 4 razy

Tytuł:
Poziom: 1
Poziom: 1

Olera o ile zakład że znowu nie zrozumie treści i wyskoczy z czymś "zaskakującym"? :P.

Wpadam po świętach i widzę Thaumielus 2: Reaktywacja. Pomyśleć że wystarczył do tego jeden szczerbatyy.

Thaumielus dałbym wiele za spotkanie w realu... czuje że to byłoby naprawdę zabawne :D.

Tytuł:
VIP
VIP

Oj byłoby zabawne. I jakże uczące doświadczenie :lachtot: .

Tytuł:
Poziom: 6
Poziom: 6

Gram w: Conan Exiles
Main: Kata Dellamorte
trudno zrozumiec o co ci tak naprawde chodzi i co chcesz udowodnic. ale sam fakt , ze pozwalasz sobie na jazdy po jednej z najznakomitszych kobiet naszych czasów swiadczy o tym, ze błądzisz.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 07 kwi, 2010 

Gram w: Black Desert Online
Main: Cathrina Syler
Stanisław Jerzy Lec:
Mężczyźni wolą kobiety ładne niż mądre, ponieważ łatwiej im przychodzi patrzenie niż myślenie.

Thaumielus, ty chyba jednak masz klapki na oczach większe niż konie pociągowe... Nom stop próbujesz grać biednego atakowanego gostka, na którego się wszyscy uwzięli... A tobie po prostu pasuje ten rozgłos wokół twojej osoby bo łechce twoje chore ego... Tyle że w tym wypadku znalazły się takie trzy, które nie lecą na twój intelekt czy co tam masz... i twoje ego cierpi bo nie możesz być sobie tym kobieciarzem, bo jakoś żadna z nas się nie da ci zbałamucić, a co gorsze nie chce nawet przyznać ci w czymkolwiek racji, co boli cię jeszcze bardziej...
[Chodź pewnie i tak zaraz napiszesz że wcale nie zależy ci na tym byśmy chciały zwrócić na ciebie uwagę... To ciekawe na czym... na naszej irytacji?]

Marcel Achard
Kobiety lubią milczących mężczyzn. Myślą, że oni je słuchają.

Więc ciągniesz desperacko temat by być w centrum uwagi zamiast dać sobie spokój... Jednak nie potrafisz więc obrażasz innych, irytujesz, negujesz ogólnie istniejący porządek rzeczy... chcesz mieć swoje zdanie na tematy, które odbiegają od norm ogólnie przyjętych, miej sobie ale odpuść nam ich wysłuchania...
[Wierz mi naprawdę będziemy szczęśliwsi bez tej wiedzy]

Konfucjusz:
Nie wtrącaj się do spraw, którymi cię nie obarczono.

Jeśli chodzi o twoje rady, to dziękuję ale ich nie potrzebuję... Jeśli kiedyś zajdzie taka potrzeba to zapytam, ale nie ciebie...
[Co do tupania nigdy tego nie robię to bez sensu... Na was w końcu i tak działa tylko płacz :veg: ]

Marie von Ebner-Eschenbach
Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn.

i Joseph Conrad
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.

To tak a propo złotych myśli...

Tytuł:
Poziom: 2
Poziom: 2

Haha, a poczekajcie na Thaumielusa 3 Rewolucja, a gdzie to się zaczęło?

Od drażnienia i zaczepki. W dodatku nie chodziło o Was, a tu jednak moi zwolennicy i fani po śladach moich wędrują, jak lepiej to ująć?

Nawet nie zajmowałem żadnego stanowiska, żadnej teorii, ot tak sobie coś napisałem i proszę, rzesza wampirów.

Chociaż znam lepsze słowo niż wampir - Hydra wróciła. Ucinać głowy do skutku?

Rozgłos składa się z wielu dźwięków, które wydawane są przez tłum, a nie jedną osobę.

I wieczna kwestia udowadniania, a forum służy do tego? Może wysyłam takie sygnały albo ktoś chce tak myśleć bo to załatwia sprawę, to wszystko wyjaśnia.

Gdzie tym razem głupkowate teorie? Z czym się najbardziej nie zgadzasz? Z Mizoandrią, której definicje wkleiłem Plutonce w odpowiedzi na jej definicję Szowinizmu? Come on, nie sądzisz chyba, że zakładam nogę na nogę przed kobietami bo obawiam się, że zazdroszczą mi penisa.

Takie pisanie od słowa do słowa, zmęczenie materiału. Przypominacie mi ile uporu mam w sobie, że chce mi się odpisywać :P

Wyrywkowo bałamucenie na forum? Faktycznie Plutonka coś wspominała, że nigdy nie wiadomo gdzie spotkam miłość swojego życia. Ale mi się nie spieszy, a i nie szukam jej po forach. To nie kwestia lansu, mam swoje opinie i tyle. Nawet jak ich nie mam to do mnie piszecie więc problem z głowy, co? Ubaw p pachy, ale największy mam ja chociaż czuje się jak ta marcheweczka co za nią króliki węszą.

I właściwie to tyle, nie będę Was zachęcał dalej to może ten rozgłos i szum ucichnie ;>

Tytuł:
VIP
VIP

Amen.

Tytuł:
Administrator
Administrator

Gram w: Conan Exiles
Main: Suchy
Alt: Suchz
Wątek zamykam. Poziom dyskusji u kilku osób zszedł poniżej akceptowalnego.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]