Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Teraz jest Cz 21 cze, 2018

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 26 mar, 2010 
Poziom: 2

Napiszę kolejnego posta, bo jestem sobą.

Chcesz to zakończyć w pięknym stylu, prawda? Napisać, że długo stałem przed lustrem w złym krawacie, a teraz robię z niego trend no 1, kiedy to Ty lepiej wiesz co wkładasz, tak dobrze, że chciałeś swoim pięknym postem podsumowującym mnie zakończyć wątek, który sam wtrąciłeś. Na koniec łudzenie się, że nie odpiszę i bum. Napisałem.

Serek topiony, fajne porównanie, upłynął termin ważności, pijesz do mojego wieku? Czy może uważasz, że moje przekonania są nie na czasie.

Jesteś osobą, która idzie do sklepu, wkłada 11 koszuli po czym stwierdza "Nieee, tu takiej nie ma" wreszcie za którymś razem jak już się zaprzyjaźni ze sobą bierze byle jaką, żeby coś na sobie mieć. W końcu to nie szata zdobi człowieka, prawda?

Wmawianie różnych rzeczy, jakich? Obronę przekonań postrzegasz jako wmawianie? Z tym rozmówcą, to, że używam pewnej formy nie znaczy, że to mnie jakoś buduje. Skąd mógłbyś o tym wiedzieć ;>

To, że podzielasz zdanie w istnienie dobra i zła, chodzisz do Centrum Handlowego po ubrania. Ale nie neguje tego, nie ma to jako rozpoznawalność marki.

Co do kontynuowania tematu, powstał nowy dla takich rozmów. Jak chcesz coś dodać zrób to tam.

Tytuł:
PostNapisane: Pt 26 mar, 2010 

to ja może zarzucę jeszcze jeden cytat Piłsudskiego ;) adekwatny bądź co bądź do tej sytuacji
Cytuj:
Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 05 kwi, 2010 
Poziom: 3

Gram w: Conan Exiles
Main: HAKON
Barbatos napisał(a):
"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so" - William Shakespeare

Wraz z upływem czasu granice określające dobro i zło zmieniały się. Głównie było to uzależnione od naszej wiary , sytuacji (np. wojny) i świadomości społecznej. Z każdym wiekiem człowiek stawał się coraz bardziej cywilizowany , wykształcony i niezależny .
Mówiąc o nakreślaniu tej granicy zawszę musimy brać poprawkę na takie elementy .
W dzisiejszych czasach największy wpływ na nasze zachowanie ma propaganda i nasz wzorzec - matka , ojciec - lub coraz częściej w przepranych głowach nastolatków ulubiony aktor lub postać którą gra :) Biblia - nie chcą urazić nikogo- to jeden wielki spis rzeczy których nie wolno robić by nie było źle , oczywiście wolę takie wytyczne niż jakąś księgę szatana , ale nie da się powiedzieć iż nie jest to kolejny przedmiot do sterowania zachowaniem ludzkim który nakreśla nam granicę dobra ze złem w naszych głowach :) :)

Ahhhh ,jedno Thau trzeba Ci przyznać - udało Ci się rozkręcić ten topic :D

Barba to tak jak byś stwierdził ze wszystko to co w bibli zostało napisane, zostało wymyślone przez człowieka i wprowadzone w obieg dla ogólnego dobra i przeciwwsatawienia sie dla chaosu który niegdyś panował z czym sie zgadzam, wziasc przykład sodomy i gomory wyzsza władza nie mogła patrzec i zyc z takimi rzeczami i czynami jakich ludzie sie dopuszczali;] wiec wymyslili pewną wiare w kogoś nadprzyrodzonego i słowa przesłania które obmyslili, zapisali w ksiedze[Bibli] a po to zeby na swiecie nie zapanował chaos, i żeby ludzie nie wyniszczyli sie nawzajem;] upozorowali wiekszosc faktów i czynów które w dzisiejszych czasach są zwykłymi sztuczkami które zna kazdy przeciętny iluzjonista;] ale co było a nie jest...;] w końcu człowiek musi w cos wierzyć żeby sie nie zatracic;] bez wiary w cos nadprzyrodzonego nadludzkiego które powstrzymują ludzi przed zwierzecymi czynami, kazdy człowiek stał by sie jak zwierzę w lesie lub małpa na drzewie;] z czym sie pod stronicą naukową podpisuję...;] i nie zebym występował przeciw Bogom i wszystkim wiarom;] cytuję "wierzcie sobie w co chcecie!" ;] ps. to tylko było małe rozpatrzenie w małym offtopie;]

Ostatnio edytowano Pn 05 kwi, 2010 przez szczerbatyy, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:

Plutonka napisał(a):
Thaumielus: to jest dyskusja. Nie chodzi w niej o dobro czy zło - co najwyżej o racje. I tak - uważam, że w tym momencie rację mam ja.

I nie, na Boga, nie chcę, żebyś ulegał mojemu 'kobiecemu magnetyzmowi'.

Możemy na zakończenie, ugodowo ustalić, że ja jestem czarująca, a Ty jesteś nudny.

I jeśli już szukamy u siebie plusów - gratuluję zimnej krwi.
A - Suchy mówił, że zawsze odrabiasz pracę domową przed grą. To rzadka zaleta, doceniam ją.
Ale już nie pisz żadnych złotych myśli.
Proszę.

feministka jak w morde strzelił..moze nawet przez braci lub kumpli wychowana;] [nawet moze przez mmo zdominowane przez male] a kobiecego magnetyzmu ni groma nie moge sie dopatrzeć;] bez urazy;]

Tytuł:
Poziom: 1

Trzymam kciuki za ciąg dalszy tej rozmowy:PPPP

Byłbym jednak przysiągł ze podobnie rozpisany scenariusz już gdzieś tutaj widziałem;p

Tytuł:

Lista osób które nie rozumieją tego co czytają :P:
Thaumielus
szczerbatyy
...
(czekam na kolejnych :P)

Tytuł:

adekwatnie to Ty nie wiesz i nie rozumiesz do czyjego posta a raczej wypowiedzi zastosowałem sie;] ale zbieraj liste moze na dobre Tobie wyjdzie a moze tak lubisz?;] bede obserwował;] ilu tam jeszcze nazbierasz;]

Tytuł:

"Chleba i igrzysk" chleb już mam a igrzyska czas zacząć ;) czekam na kolejne posty w tym temacie z niecierpliwością :)

Tytuł:
Poziom: 6

szczerbatyy: marnujesz się, powinieneś pracować jako wróżka :) Naprawdę chcesz ze mną o mnie dyskutować? :lachtot:

btw: poczytaj sobie kto to jest feministka. Jestem pewna, że Thaumielus Ci podrzuci źródło :lachtot:

Tytuł:
PostNapisane: Wt 06 kwi, 2010 

Plutonka, to chyba Twoja ulubiona działka, co?

Tytuł:

Tak, Thaumielus, ale głęboko w Was wierzę i jestem szczerze przekonana, że kiedyś nadejdzie ten dzień i będziecie umieli sami sobie wyszukać definicje słów przez Was używanych :lachtot:

Przecież nie chcecie być wiecznie prowadzeni za rączkę w dyskusji, prawda? =)
Także czekam - może coś się urodzi z Waszych połączonych mocy :jg:

Tytuł:
Administrator
Administrator

Main: Suchy
Alt: Suchz
Urodzi się, pręgierz. :kg:

Tytuł:

Oj Suchy, nie tragizuj :)

Tytuł:
Administrator
Administrator

... albo stos. :hexecool: :weapon13:

Tytuł:

Połączone moce? To chyba zbędne,

Wiesz co mówią o dwóch na jednego, prawda?

Banda Suchego :P

A mówiąc poważnie to ja czekam aż krew Ci trochę zmarznie. Bo od tego prowadzenia za rączke mam wrażenie, że w Twoich żyłach płynie gotowany makaron ;>

Dlaczego nie chcesz się przyznać, że jesteś feministką? To jakieś tajne stowarzyszenie teraz?

Tak bardzo kłóciłaś się z moimi postami, że podejrzenia Szczerby są całkiem słuszne.

A teraz wykaż się i wklej coś z wikipedii, pokaż klasę, że wiesz gdzie szukać ;>

Tytuł:
Administrator
Administrator

Plutonka feministką? :schockiert: :lachtot: Ona po kobietach jedzie jeszcze bardziej niż po facetach, oczywiście po tych, którym Bóg poskąpił rozumu.

W tym kraju chyba każda kobieta myśląca z IQ > 100 jest uważana za niewygodną i wyzywana w końcu od feministek. :ops:

Tytuł:

Haha, wiesz, poziom IQ przestał mieć dla mnie znaczenie kiedy Doda zrobiła sobie Test i wyszedł jej trochę ponad średnią. Chrzanię takie mierzenie :P

A no faktycznie jeśli kobieta ma zawsze własne zdanie w końcu ktoś ją oskarży o feminizm. Mimo, że Plutonka zna dokładną definicję i zaraz jak ta oczyszczająca fala zmyje mnie i Szczerbe ;> Już czuję bryzę morską ;>

Gorzej jak się okaże, że zamiast Tsunami pokropi deszcz. To jak Plutonka?

Tytuł:

Zastanawiam sie, Thaumielus, co Cie zaczęło interesować po teście Dody. Rozmiar cycków? Ilość wyrytych na pamięć złotych myśli? :lachtot:

Skoro tak bardzo prosisz, proszę bardzo:

Jest wiele odmian 'feministek' - pozwolę sobie odpuścić te kobiety, które faktycznie mają o co walczyć. W wielu kulturach kobiety nadal nie mają praw, są okaleczane fizycznie i traktowane jak rzecz. Myślę, że nie o takim przypadku tu mówimy, bo wtedy się okaże, że każdy z nas jest 'feministką'.

Natomiast wszelka 'walka' o 'równość' kobiet w krajach Zachodu mnie śmieszy.
Zawsze uważałam, że kobiety bardzo się różnią od mężczyzn, nie są takie same, jeśli chodzi o konstrukcję psychiczną i są pewne funkcje społeczne, które pełnią chętniej. Lubię nosić spódniczki, mam kolekcję butów na obcasie i uwielbiam gotować. Otwarcie wyśmiałam ideę parytetów, kiedy jakiś koleś chciał uzyskać ode mnie głos poparcia. Nie mam żadnych problemów ze swoją kobiecością i - odkąd pamiętam - uwielbiam mężczyzn. Lubię ich podziwiać, karmić, lubię z nimi rozmawiać.

Na Twoje posty zareagowałam broniąc kobiety nie dlatego, że to jest filozofia, którą się kieruję w życiu. Gdybyś zadał sobie ten trud i przeczytał 'Człowieka zbuntowanego', wiedziałbyś, że bunt drzemie w każdym, a wybucha wtedy, gdy czujemy krzywdę i mamy uczucie, że odebrano nam należną nam wartość. Swoimi idiotycznymi postami obraziłeś kobiety i należała Ci się odpowiedź. I nie robi ze mnie feministki to, że nie miałam ochoty patrzeć cicho na te wszystkie napisane przez Ciebie bzdury.

EDIT: podsumuję jeszcze, żeby Ci było łatwiej:

Napisałeś, że kobiety są płytkie, niezrównoważone i chaotyczne. Ja odpisałam, że to krzywdząca opinia. I Ty z tego wysnułeś wniosek, że jestem feministką. Nie jestem. Po prostu mam alergię na głupotę.
A głupota niestety nie wie co to płeć i infekuje zarówno mężczyzn, jak i kobiety.

Ostatnio edytowano Wt 06 kwi, 2010 przez Plutonka, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:

Makaron zawrzał.

Ja też nie napisałem filozofii, którą kieruję się w życiu.

Po teście Dody interesuje mnie IQ ale nigdy bym go nie zmierzył żadnym testem. A złote myśli wyryte na pamięć? Na pamięć to znam ich kilka, ale lubie czytać to i owo, złote myśli też. To coś złego? Tak bo uważasz, że dużo czytam, a nie oceniam, że to co zostało napisane jest dla mnie najwyższą prawdą. Tak to odbieram. I to myśli osoba, która wierzy w dobro i zło, trochę to ironiczne. Bo właśnie w tej kwestii nie postępuje słownikowo ;>

Nie jestem wróżką, to nie była dosadna ocena Twoich myśli ;> To tak prostując żeby nie stał się kobiecym Dr. Dolittle czy ukochanym synem Sigmunda Freuda.

Tytuł:

Thaumielus, gdzie nie postępujesz słownikowo? Moja ukochana Wiki już dawno ma w swoich trzewiach Twoją treściwą charakterystykę:
Cytuj:
W szerszym kontekście pojęcie to oznacza też wyolbrzymione, bezkrytyczne i niezreflektowane uczucie przywiązania do własnego gatunku, rasy, grupy społecznej, płci, narodu albo przywódcy oraz wyolbrzymianie ich zalet, a pomniejszanie lub negowanie ich wad, idące zazwyczaj w parze z równie przesadnym i nieuzasadnionym deprecjonowaniem innych oraz uznawaniem prawa do ich ujarzmiania.

Zgadnij jakie to pojęcie :)

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]