Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Teraz jest Śr 12 gru, 2018

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 06 kwi, 2010 
Poziom: 2

Hahaha, ale to dot. też Ciebie :P

Szowinistko.

Ale może nie, może Ty jesteś bardziej skomplikowana? A masz:

Cytuj:
Zazdrość wobec mężczyzn, związana z freudowską teorią zazdrości o penisa. Według niej (znajdź brakujące słowo) jest to przebiegająca na poziomie emocjonalnym reakcja kobiet na dyskryminację i uprzedzenia społeczeństwa patriarchalnego.

Tytuł:
Poziom: 6

Gram w: Conan Exiles
Jest pomiędzy naszymi postawami podstawowa różnica: ja nie obrażam mężczyzn, z Ty kobiety - tak.
I to czyni szowinistę z Ciebie :)

Nie zazdroszczę Ci penisa - jak już wspomniałam, nie mam problemów ze swoją płcią. :) Nie zazdroszczę Ci też niczego innego - ani intelektu, ani zdolności do formułowania wypowiedzi. I stawiam, że to właśnie mój brak zazdrości tak bardzo Cie boli i sprawia, że uważasz mnie za 'feministkę' :)

A ja lubię facetów. Tylko nie takich jak Ty.

Tytuł:

Z tym nie obrażaniem to bym się zastanowił. Chociaż zgodze się, że byłem bardziej niesprawiedliwy.

Fajnie, że nie zazdrościsz mi penisa. Naprawdę. Nie muszę się o niego teraz bać, znów będę chodził w bokserkach i nie będę unikał pokoi z ostrymi narzędziami.

Ale po co wzmianka, że nie zazdrościsz mi niczego innego? Naprawdę uważasz, że chcę abyś mi zazdrościła? Osoba wypowiadająca się na forum? Jakie to miałoby znaczenie? Jak gdyby zazdrość dowodziła czegokolwiek o wartości człowieka. Ale Ty zaznaczasz to, bo masz mnie za aroganta, tylko napisałaś to bardziej sprawiedliwie. To jest zasadnicza różnica.

Ja lubię kobiety tylko takie, które nie latają na miotle.

Tytuł:
Poziom: 5

Gram w: Black Desert Online
Main: Cathrina Syler
Święta racja Plu... Im się wszystkim wydaje, że jak już mamy własne zdanie i potrafimy go bronić to jesteśmy wojującymi feministkami... A tak naprawdę to strasznie facetom źle z tym, że kiedyś taki jeden (Piłsudski się zwał) dał mam prawo głosu i teraz nam buzi tak łatwo zamknąć nie mogą :veg:

A tak na marginesie Thaumielus odpuść sobie bo się tylko na bieżąco ośmieszasz... Miałam się nie odzywać już ale jak widzę taki pakiet głupot to nie mogę... No coż mam tak jak Plu "Głupoty nie zniose"... :kopfwand:

Co do tego twojego penisa.... nie ma się czym chwalić... w życiu bym nie chciała mieć takiego kawałka dyndającej skóry :^^: Mnie tam dobrze być kobietą... czego ty nigdy nie zrozumiesz pewnie :lachtot:

A może to Ty masz problemy z kobietami, które mają własne zdanie... i dlatego cię tak boli że mamy rację :lachtot:

Tytuł:

No nie,

Carmenta, please.

Przyznałem sam, że jak kobieta ma własne zdanie to zostanie w końcu oskarżona o feminizm. Nie zauważyłaś tego pół żartu i postanowiłaś od razu wziąć to do siebie, prawda? Chcesz się wykazać dopingując Plutonke: "Ty im pokaż!" mając zarazem nadzieję, że jej inteligencja spełznie też na Twoją głowę i ktoś się na to nabierze. Nie tędy droga.

Piłsudskiemu nie mam nic do zarzucenia, przeciwnie.

A co do mojego penisa, skąd pomysł o dyndającej skórze? To z doświadczenia?

Nie bierz tego tym razem zbyt do siebie, złość piękności szkodzi, a po tym co widzę na forum Twoja uroda jest mocno zagrożona :)

Tytuł:

Thaumielus... po prostu się już zamknij.

Tytuł:

Sama mnie zaprosiłaś ;>

Ale zgadzam się. W końcu i tak wrócimy do punktu wyjścia.

Tytuł:

Liczyłam, że pomożesz koledze w szukaniu definicji :)
Na pożegnanie ode mnie, słowa kobiety, która jeszcze pamięta czasy, kiedy bycie feministką miało sens:

Cytuj:
Yes, i'm a witch,
I'm a bitch
I don't care what you say,
My voice is real.
My voice speaks truth,
I don't fit in your ways.

I'm not gonna die for you,
You might as well face the truth,
I'm gonna stick around for quite awhile.

We're not gonna die for you,
We're not seeking vengeance,
But we're not gonna kill ourselves for your convenience.

Tytuł:

Gram w: Black Desert Online
Main: Cathrina Syler
Jesteś tak zapatrzony w siebie, że nawet nie widzisz jak ktoś się z ciebie inteligentnie nabija...

O moją urodę się nie martw, bo mam jej sporo w zapasie, a na brak facetów nią zainteresowanych nigdy nie narzekałam i nie narzekam :^^: Poza tym jestem wg płci męskiej ładniejsza jak się wściekam :schockiert:
I nie pij mi tu do mojej inteligencji bo jej też mi nie brak... Głupoli nie przyjmują na doktoraty :klugscheisser:

Poza tym jak mam ochotę brać coś do siebie to wezmę, bo co zabronisz mi? I tu wkracza twój szowinizm... Nam nie wolno myśleć, czuć, itd. Wy macie racje.... Brednie...

Plu Kiedyś jakąś nową defincję znajdą... do tego czasu... pozostaje czekać...

Tyle w temacie :kopfwand:

Tytuł:

:megaeek: :lachtot: dziękuję za zapewnienie rozrywki czytając forum we wtorkowe popołudnie :applaus: brak tu tylko walk w kisielu :kg:

Edit: Dziewczyny, jesteście boskie :D

Tytuł:

Inteligentnie nabija?

Średnio to wyszło, żarty z dyndającą skórą są raczej oklepane. Tak samo byłoby z długością itd.

Zapatrzony w siebie, zapatrzony w siebie. Może i jestem, kiedy nie mam na co uwagi zwrócić.

Nie wolno? To była tylko rada, ja wiem, że Ty nic nie musisz. Ostatnie słowo należy do Ciebie.

Jeśli uważasz, że masz zapas urody, to ok. Złość się, tup nóżkami dowoli :)

Skoro robisz doktorat to gratuluje, trzymam kciuki żeby się wszystko powiodło.

Plutonka,

Na pożegnanie ode mnie: nigdy nie uciszaj. Możesz po prostu powiedzieć, że nie masz ochoty ze mną pisać. Każda cierpliwość kiedyś się kończy.

Szczerba wisisz mi piwo i to dobre. Przez co musiałem przejść po Twoim poście ;)

Tytuł:

Thaumielus napisał(a):
nigdy nie uciszaj
jakbym miał Cię słuchać na żywo to chyba bym nagrywał a potem umieścił na youtubie :P dałbym tez "oryginalny" tytuł "złote myśli" normalnie nie dziwie się że dziewczyny są poirytowane :P sam się irytuje choć czynnego udziału w dyskusji nie brałem ;) Nie wiem po prostu wzbudzasz takie emocje że aż trudno przejść obok nich obojętnie np. pogarda, śmieszność, irytacja itd. :P

Thaumielus napisał(a):
Przez co musiałem przejść po Twoim poście
Powiem tak jakby Cię tutaj więcej osób traktowało poważnie to pewnie przeszedłbyś więcej ;)

Tytuł:

A zapomniałem,

Jeszcze niedobitki, ostatnie 3 grosze itd.

No właśnie z tą powagą był kłopot, bo ja jej krzty nie miałem :)

Raziel co Cię zirytowało? Albo nie odpowiadaj, będzie szybciej ;)

Tytuł:

Thaumielus napisał(a):
Raziel co Cię zirytowało?
ojojoj :( nie wiem czy ja dałem Ci do zrozumienia że uważam Cię za osobę z która JA mógłbym rozmawiać?? Przepraszam Cię ale poziomem intelektualnym jesteś za nisko żebym mógł czy nawet chciał z tobą rozmawiać ale ukłon w twoją stronę że udało Ci się poirytować tylu fajnych ludzi w IF nieprawdę jak na takiego hmmm... brak mi określenia dla Ciebie które byłyby mało obraźliwe ;) jesteś całkiem dobry w tym co robisz cokolwiek robisz ;) nie bardzo chce mi się nawet wczuwać ;)

Thaumielus napisał(a):
No właśnie z tą powagą był kłopot, bo ja jej krzty nie miałem :)

No w końcu trochę szczerości :) mam teraz nadzieje że ten temat wraz z działem i jego autorem trafi tam gdzie jego miejsce to znaczy do kosza :)

Tytuł:

Joooj ludzie dajcie sobie na wstrzymanie ;) Thau po prostu broni swojego zdania ;) ja bym już dawno odpuścił. Powód? Mimo tego że mam zaledwie 19 lat to już odkryłem pewną bardzo ważną rzecz :^^: lepiej być miłym dla kobiet a nie drażnić się z nimi bo bycie miłym wiąże się z wieloma przyjemnościami jakich można doświadczyć :^^:

Tytuł:

Haha, większy arogant ode mnie? Nie wiem czy powinienem na to pozwolić.

Właśnie wdałeś się w początek dyskusji, ale możesz się jeszcze wycofać. I tak jesteś już podirytowany.

Twój intelekt jest duży bo z tego wszystkiego nie pomógł wybrać Ci dobrego ale mało obraźliwego określenia na mnie. To musiało być zbyt ... opcjonalne?

Mój kolega ma taki świetny opis na gg:

Jestem Bogiem. Niedawno to odkryłem, że modląc się czuję jakbym mówił sam do siebie.

Taki żart, ale stricte do Ciebie.

Tytuł:
Administrator
Administrator

Main: Suchy
Alt: Suchz
Ja tam lubię się drażnić z Plutonką. :lachtot:

Tytuł:

Thaumielus napisał(a):
Twój intelekt jest duży bo z tego wszystkiego nie pomógł wybrać Ci dobrego ale mało obraźliwego określenia na mnie. To musiało być zbyt ... opcjonalne?
ojojoj :( kurde no wiedziałem że pisze zbyt mądrze dla Ciebie :( jakby Ci to napisać prościej hmmm... ja mieć dużo opcji bo ty dawać dużo możliwości do interpretacji (kurde interpretacja trudne słowo) swojego zachowania, swoich zdań, swoich myśli. Ja mieć problem z wybraniem najmniej obraźliwego bo do Ciebie pasować zbyt wiele takich dużych a ja być zbyt wspaniały żeby się zniżyć i rzucać w ciebie błotem.

No napisałem dość prosto :)

Thaumielus napisał(a):
Jestem Bogiem. Niedawno to odkryłem, że modląc się czuję jakbym mówił sam do siebie.

Zajebisty!! :D Normalnie zrób tak: idzie razem do jakiegoś akademika wyjdź na jakieś 10 piętro i niech się najpierw twój kumpel rzuci z okna :) a potem zaraz za nim ty :) I niech was ktoś z dołu nagrywa :D chciałbym zobaczyć jak swoją Boską mocą zatrzymujecie się nad ziemią :) Albo wstaniecie z niej jak gdyby nigdy nic :) ale to dopiero na końcu teraz nie ma się czym martwić najważniejsze żebyście się wyrzucili z okna ^^

Tytuł:
VIP
VIP

Cytuj:
A mówiąc poważnie to ja czekam aż krew Ci trochę zmarznie. Bo od tego prowadzenia za rączke mam wrażenie, że w Twoich żyłach płynie gotowany makaron
.
WOW!!. Thaumielus, rozwiń proszę tę myśl - równie głęboką co " złotą" :lachtot:
Cytuj:
Zazdrość wobec mężczyzn, związana z freudowską teorią zazdrości o penisa.

Hehe. Hehe. Hehe. Twoją wewnętrzną, całkowicie irracjonalną potrzebę stałego dowartościowywania się kosztem kobiet cytat ten doskonale wyjaśnia :lachtot:
Cytuj:
Nie zazdroszczę Ci też niczego innego - ani intelektu, ani zdolności do formułowania wypowiedzi.
.
Ty Plu tylko nie zazdrościsz - ja nad nimi ubolewam :D
Cytuj:
W tym kraju chyba każda kobieta myśląca z IQ > 100 jest uważana za niewygodną i wyzywana w końcu od feministek.

SUCHY, KOCHAM CIĘ :D
I jeszcze na koniec do Thaumielusa:
nawiązanie:
Cytuj:
...ale lubie czytać to i owo, złote myśli też. To coś złego?

przyczyna:
Cytuj:
Złość się, tup nóżkami dowoli

i rada:
POCZYTAJ STARY TROCHĘ SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY. To pożyteczne i w Twoim przypadku sensowne. Może jakos przełkniesz, że Ci to wynika ktoś, kto nawet penisa nie ma :lachtot:

Tytuł:

Haha, Olera,

Prawie o Tobie zapomniałem. Jak zwykle w samo porę ;>

Ale post? Masakra.

Nie będę cytował bo tam są tylko obelgi ;> Tylko, tylko, tylko.

Słownik ortograficzny mi nie potrzebny, sporadyczny błąd, wytknęłaś go dla sportu, co ;>

No może ta uwaga, ze dowartościowuje się kosztem kobiet jest ciekawa. Jedyny punkt zaczepienia, ale krytykując je? Czy cytując źródło z którego Plutonka wkleiła mi definicję szowinizmu ;> Żartem oddałem jej definicję czegoś w jej stylu ;>

Gdyby ktoś oskarżył mnie, że ciągle przebywam z kobietami, że ciągle o nie zabiegam bo chce się dowartościować to musiałbym to rozważyć. Czy rzeczywiście ma to dla mnie takie znaczenie. Ale, że dowartościowuje się kosztem ich w sensie to co napisałem na forum, tego nawet nie biorę pod uwagę.

A i Olera, jak przeczytasz tym razem od deski do deski, to zauważysz, że przyznałem iż kobieta zawsze mająca swoja zdanie zostanie w końcu oskarżona o feminizm. Nie napisałem za to, że to zasadne.

Raziel,

Co do opisu gg mojego kolegi to jest świetny bo ... zabawny. Ktoś kto nie czuje wiary czy jej nie praktykuje lub jej po prostu nie ma jak się pomodli to pomyśli, że mówi do siebie, prawda? To chyba nie jest dla Ciebie tajemnica? I ten tekst był bardzo celowy.

Zmieniłeś zdanie? Odnośnie tego, że jesteś zbyt super żeby ze mną pisać? Czy to rodzaj nauczki ;> Albo mam po prostu szczęście.

Prawdziwy z Ciebie fotel bujany.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]