Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Teraz jest Śr 12 gru, 2018

Autor Wiadomość
 Tytuł: Rekrutacja tuti
PostNapisane: Pt 20 kwi, 2012 
Przyjaciel
Przyjaciel

Gram w: Guild Wars
Imię: Paweł

Gra: Diablo III - oczywiście od 15 maja :P

Jak długo będę grał W D III: Na początku pewnie bardzo dużo a później zamierzam utrzymywać postać w dość dobrym poziomie :)

Doświadczenie: Niestety - małe. Grałem kiedyś w Lineage II ale na prywatnym serwerze, kiedy zaczęło się robić fajnie i znalazłem przyjazny klan serwer niedługo potem padł - zabolała mnie strata i nie zaczynałem znów od nowa na jakimś innym...

Dlaczego chcę dołączyć Do Immortal Fire ?

Uważam, że w grach tego typu jak i innych oprócz samej przyjemności z gry liczą się także ludzie z którymi się gra :) Oczywiście nie jestem pasożytem :P - ale fajnie skorzystać z doświadczenia innych i kiedy ma się wątpliwości skonsultować :) Na ile mogę to zawsze pomagam. Szybko się uczę, logicznie myślę i jestem wytrwały w osiągnięciu zamierzonego celu. Lubię ludzi z humorem i dystansem do Siebie, z którymi można miło spędzić czas w wirtualnym świecie.
Ze swojej strony mogę pomóc w planowaniu treningu i diecie (dla kobiet i mężczyzn) - jestem instruktorem kulturystyki. Wyrosło to z pasji do tego sportu, więc postanowiłem się doszkolić i zdobyć prawdziwą wiedzę, umiejętności i licencję instruktorską. Amatorsko trenowałem kilka lat Sztuki Walki obecnie już tylko BJJ. Lubię sport a Esport też wydaje mi się ciekawy. Obecnie dorywczo pracuję i jestem na ostatnim roku studiów ale na grę też czas się znajdzie :)

Pozdrawiam Wszystkich i czekam na odpowiedź :)

Tytuł: Re: Rekrutacja tuti
Administrator
Administrator

Gram w: Conan Exiles
Main: Hard Assistant
Alt: Hard Lupus
Witam w gildii :)

Tytuł: Re: Rekrutacja tuti
Przyjaciel
Przyjaciel

Gram w: Guild Wars
Dzięki :)

Karmię się filmikami z D III beta... Komputer wymieniłem ok rok temu a 2 dni temu wymieniłem monitor na nowy z Full HD - i jest to naprawdę kosmos :) Pełen szacuneczek dla Blizzarda za takie cudeńko :p

Ps. ale lipa bo filmy 700mb na full screen wyglądają prawie jak GTA I :( muszę oglądać takie malutkie lub poszukać w lepszej rozdzielczości...

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]