Immortal Fire
http://if.mud.pl/

Podanie - Quam
http://if.mud.pl/viewtopic.php?f=183&t=4179
Strona 1 z 1

Autor:  Quam [ Wt 30 kwi, 2013 ]
Tytuł:  Podanie - Quam

Imię: Paweł
Wiek: 27

Do jakiej gry chcesz dołączyć?

Guild Wars 2

Nazwa głównej postaci.

Quam The Inquisitor
(Guardian)

Jak często grasz:

Codziennie, jednak w różnych godzinach (praca zmianowa).

Od jak dawna grasz:

Od BWE#1

Poprzednie gildie:

Bellatoris (Blacktide)
Fortunae Filii (Seafarer's Rest)

Dlaczego chcesz dołączyć do Immortal Fire?

Przeglądałem reklamy gildii na http://guildwars.pl/
Początkowo chciałem dołączyć do małej społeczności, gdyż często są bardzo zgrane i aktywne, niestety aktywność graczy z dnia na dzień spadała aż zostawałem sam bądź w gronie 2 osób.
Szukam gildii aktywnie grającej, a po Waszych wpisach na w/w stronie widzę że gracie, że gildia żyje i cały czas się rozwija - szukam właśnie takiej gildii.

Jakie masz oczekiwania od gildii?

Pragnę tylko mieć z kim grać. Samemu to się można co najwyżej ogolić, ale to jest MMO, pragnę zalogować się do gry z radością bądź spojrzeć w kalendarz gildii i widzieć eventy, wydarzenia. Biegać po dungach, fraktalach, WvW grać sPvP. To się dla mnie liczy - mieć z kim cieszyć się zabawą z gry w Guild Wars 2.

(nie widzę też kłopotu w zmianie serwera)

Kilka słów o sobie:

Jestem starym graczem (aczkolwiek są starsi ;)) w różnego rodzaju MMO gram od prawie 14 lat. Najwięcej czasu spędziłem w Lineage 2 i WoWie (między tymi przewinęło się kilkanaście innych tytułów, które jednak nie zatrzymały mnie na długo) o ile GW1 nie przypadło mi do gustu to GW2 zauroczyło mnie niezmiernie. Najbardziej w tej grze podoba mi się jej niesamowity rozwój oraz system walki, który uwielbiam.

Gram często (dobijam pod 1400h played), to jest mój sposób na spędzanie wolnego czasu, nie oznacza to jednak że poza graniem nic nie robię - aczkolwiek ta forma rozrywki wypełnia największą część mojego czasu.

Jestem osobą komunikatywną, zdyscyplinowaną potrafiącą poprowadzić drużynę czy gildię, jak i dostosować się oraz wykonywać polecenia. Chętnie pomagam innym osobom, zarówno w zakresie teorii jak i praktyki gry o ile pozwala mi na to wiedza.

Preferuję nieco bardziej PvE, nie miej nic nie szkodzi na przeszkodzie udzielać się w PvP (pvp w GW2 wyjątkowo przypadło mi do gustu).

Informację, czy spełniasz 1 punkt regulaminu gildii oraz co uważasz o punkcie 5, który znajduje się pod tym adresem: viewtopic.php?f=182&t=3875

Punkt pierwszy był jedną z ważniejszych przyczyn dlaczego postanowiłem spróbować swoich sił i napisać podanie, wystarczająco długo użerałem się ze społeczeństwami "13-latków"*

*- wiadomo, że są wyjątki od reguły, poznałem kilku młodych ludzi w wieku 13-16 których zachowanie było całkowicie niestereotypowe, ale są w ułamku % całości.

Natomiast szacunkiem zawsze darzyłem każdego gracza, kultura osobista w MMO zawsze była dla mnie istotna, nie ważne jak się zachowuje i co reprezentuje inny gracz (po to jest obcja /block czy /ignore by się odłączyć od tego typu ludzi zamiast zniżać się do ich poziomu i wypisywać farmazony czy marnować czas na wykłócanie się).

Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania, pozdrawiam

Quam

Autor:  qzaj66 [ Wt 30 kwi, 2013 ]
Tytuł:  Re: Podanie - Quam

Witaj na forum IF.

Cytuj:
Pragnę tylko mieć z kim grać. Samemu to się można co najwyżej ogolić, ale to jest MMO, pragnę zalogować się do gry z radością bądź spojrzeć w kalendarz gildii i widzieć eventy, wydarzenia. Biegać po dungach, fraktalach, WvW grać sPvP


Kim grasz? W sensie tank/support/dps?

Autor:  BlackDrago [ Wt 30 kwi, 2013 ]
Tytuł:  Re: Podanie - Quam

Witaj,
na priva wysyłam ci namiary na TS3 oraz nicki osób do których możesz się zgłaszać.

Autor:  Quam [ Wt 30 kwi, 2013 ]
Tytuł:  Re: Podanie - Quam

Witam!

Nie wiem czy potrafię jednoznacznie odpowiedzieć, ciężko mi osobiście sklasyfikować co tak na prawdę jest tankiem, co dpsem, a co supportem w GW2.

Guardianem pve, oscyluję między dwoma buildami, które supportują bądź healują drużynę jednak nie tracę przy tym obrażeń czy przeżywalności.

W sPvP natomiast lubię grać jako support/tank zbudowany bardzo defensywnie.
WvW nie miałem okazji grać w grupie ale pewnie byłoby podobnie jak w sPvP.
Jednak sPvP/WvW nie widzę kłopotów by grać takim stylem jaki jest potrzebny.

Edit:

Już ogarniam prv i postaram się odezwać.

Autor:  Kizio [ Śr 01 maja, 2013 ]
Tytuł:  Re: Podanie - Quam

Tak mi się jakoś kojarzy - byłeś w WoWie w gildii Barbarzyńcy na BL?

Autor:  Aga [ Śr 01 maja, 2013 ]
Tytuł:  Re: Podanie - Quam

Dopisz się proszę w tym temacie:
viewtopic.php?f=185&t=3930

Autor:  Quam [ Śr 01 maja, 2013 ]
Tytuł:  Re: Podanie - Quam

Kizio napisał(a):
Tak mi się jakoś kojarzy - byłeś w WoWie w gildii Barbarzyńcy na BL?


Byłem od początku WoLTKa do końca Cata.

Autor:  sochnedo [ Cz 12 mar, 2015 ]
Tytuł:  Re: Podanie - Quam

Guardianem pve, oscyluję między dwoma buildami, które supportują bądź healują drużynę jednak nie tracę przy tym obrażeń czy przeżywalności.???

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/