Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Teraz jest Śr 26 wrz, 2018

Autor Wiadomość
 Tytuł: Podanie
PostNapisane: So 26 paź, 2013 
Przyjaciel
Przyjaciel

Gram w: Conan Exiles
Main: Warrior
Imię: Bartek
Do jakiej gry chcesz dołączyć?: Guild Wars 2
Nazwa głównej postaci: Gratleck
Jak często grasz: Staram się przynajmniej na godzinę dziennie wbić
Od jak dawna grasz: Grałem w GW 1 od czasu szóstej klasy podstawówki, z przerwami, W GW2 gram od premiery z przerwą 3 miesięczną.
Poprzednie gildie: Diamante, Band of the Cats
Dlaczego chcesz dołączyć do Immortal Fire: Trudno mi grać samemu w tą grę, dotarłem do punktu, w którym nic mnie nie satysfakcjonuje, stwierdziłem, że potrzeba mi Polskiej gildii i doświadczonych ludzi, którzy mogli by jakoś zainspirować mnie i pokazać, jak rozwijać postać.
Jakie masz oczekiwania od gildii: Mam nadzieję na często wypady na dungeony, jakieś farmienie i otwartość na naukę osoby, która nie zna się dobrze na mechanice.
Kilka słów o sobie: Studiuję informatykę, jestem na pierwszym roku, lubię komputery, generalnie w czasie wolnym gram w GW2, zaangażowałem w to nawet swoją dziewczynę :)
Mam 19lat, za pół roku 20, brakuje mi troche do spełnienia pierwszego punktu, ale mam nadzieję, że znajdzie się dla mnie miejsce. Nie jestem dobrym graczem w GW2, ale lubie w to grać, mam nadzieję, że gra w waszym towarzystwie również wpłynie na moje umiejętności.

Co do punktu piątego, uważam, że jest to podstawa każdej dobrej gildii, sprawia, że staje się bardziej zgrana, przez co lepiej działa. :)

Tytuł: Re: Podanie
PostNapisane: N 27 paź, 2013 
Poziom: 3
Poziom: 3

Po naradzie z liderami postanowiliśmy mimo niespełniania 1 punktu regulaminu przyjąć cię do gildii, witamy w IF :)

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]