Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Teraz jest Wt 11 gru, 2018

Autor Wiadomość
 Tytuł: Podanie - Matius
PostNapisane: Śr 18 gru, 2013 
Przyjaciel
Przyjaciel

Gram w: Conan Exiles
Main: Etlanger
Imię: Mateusz
Do jakiej gry chcesz dołączyć? Guild Wars 2
Nazwa głównej postaci: Etlanger
Jak często grasz: Podobnie jak w przypadku większości pracujących ludzi zależy to od wolnego czasu, ale zwykle spędzam w grze od 2 do 3 godzin dziennie.
Od jak dawna grasz: W Guild Wars 2 gram od około 4 miesięcy.
Poprzednie gildie: KRUK na Aurorze i Hit na Blacktide
Dlaczego chcesz dołączyć do Immortal Fire: Podobnie jak Soniczek od dłuższego czasu szukam aktywnej polskiej gildii na rodzimym serwerze, w której będzie okazja do rozmowy na gildyjnym chacie/komunikatorze, a także możliwość zorganizowania wspólnego wypadu eventowego.
Jakie masz oczekiwania od gildii: Miła atmosfera, duża aktywność i zgranie członków gildii, to wszystko, czego mi brakuje do szczęścia w tej grze.
Kilka słów o sobie: Zwykły, szary człowieczek jestem:D Ukończyłem Politechnikę Wrocławską na stopniu inżynierskim. Na co dzień pracuję w firmie usługowo-handlowej. Pasjonuję się nowinkami technologicznymi, zwłaszcza, jeśli chodzi o sprzęt komputerowy. W wolnych chwilach lubię sobie popykać w gry mmo.
Czy spełniasz 1 punkt regulaminu gildii oraz co uważasz o punkcie 5, który znajduje się pod tym adresem: viewtopic.php?f=182&t=3875: Spełniam 1 punkt regulaminu, natomiast moje zdanie na temat - 5 jest proste, powinien obowiązywać w każdej gildii.

Tytuł: Re: Podanie - Matius
PostNapisane: Cz 19 gru, 2013 
Poziom: 3
Poziom: 3

Witamy w naszych skromnych progach i życzymy milej zabawy :).

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]