Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Teraz jest Wt 19 cze, 2018

Autor Wiadomość
 Tytuł: [GW2] Lancher
PostNapisane: N 01 cze, 2014 
Przyjaciel
Przyjaciel

Gram w: Conan Exiles
Imię: Michał

Do jakiej gry chcesz dołączyć: Guild Wars 2

Nazwa głównej postaci: Lancher B

Jak często grasz: 2-6h dziennie

Od jak dawna grasz: Konto mam od roku ale GW2 nie przekonało mnie początkowo swoimi urokami wiec odpuściłem. Mozna by powiedzieć ze gram od kilku dni.

Poprzednie gildie: Bylo kilka ale w żadnej nie zostałem na stale i już nie pamiętam nazw :)

Dlaczego chcesz dołączyć do Immortal Fire: Wierze ze jesteście dobra gildia z zasadami. Nie ma jakiegoś szczególnego powodu dlaczego akurat Wy.

Jakie masz oczekiwania od gildii: Oczekuje ze cierpliwie podejdziecie do mojej osoby jako ze jestem totalnie zielony w GW2. Licze tez na małe wprowadzenie w podstawy gry.

Kilka słów o sobie Interesuje się sportami walki(cwicze Muay Thai). Moja pasja jest programowanie komputerowe i z tym wiąże moja przyszłość.

Licze na pozytywne rozpatrzenie mojego podania :)

Tytuł: Re: [GW2] Lancher
PostNapisane: Wt 03 cze, 2014 
Poziom: 6
Poziom: 6

Main: Kata Dellamorte
Cześć! Nie napisałeś czy spełniasz pierwszy punkt regulaminiu oraz co sądzisz o piątym punkcie :)

Jeżeli chodzi o zieloność to nie ma problemu. Podam ci namiar na priv na komunikator i powinienem dzisiaj po 21 być.

Do usłyszenia.

Tytuł: Re: [GW2] Lancher
PostNapisane: Wt 03 cze, 2014 
Przyjaciel
Przyjaciel

Co do pierwszego punktu to nie spełniam wymagań wiec zdaje się na Wasza decyzje czy będzie mi dane należeć do tych 10% składu gildii poniżej 22 roku życia.

Co do punktu piątego to nie mam problemów z kultura osobista, a w towarzystwie zawsze dążę do tego żeby atmosfera była przyjazna :) Musze się jednak przyznać ze czasami (szczególnie podczas grania) zdarza mi się rzucić ku**ą mam jednak nadzieje ze nie będzie to dla was zbyt problematyczne :)

To zgadamy sie na TSie :)

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]