Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Teraz jest Wt 16 paź, 2018

Autor Wiadomość
 Tytuł: Pora dnia
PostNapisane: Śr 25 lip, 2018 
Przyjaciel
Przyjaciel

Gram w: Conan Exiles
Main: men
Alt: 43
Witam gram już od rana 5 godzin i dalej szarawa pogoda ponuro żadnej satysfakcji z gry w takim ponurym świecie a przecież takie są piękne krajobrazy lokacje oczywiście w pełnym słońcu a tutaj ponuro grałem na zagranicznych serwerach noc jakieś 5 minut resztę piękna słoneczna pogoda oczywiście z przelotnymi buzami piaskowymi Proszę Admina o zmianę tej pogody żeby grając czerpać przyjemność nie z samej walki ale tez z otoczenia które jest tak piękne
Pozdrawiam :^^:

Tytuł: Re: Pora dnia
Przyjaciel
Przyjaciel

Gram w: Conan Exiles
Main: men
Alt: 43
Arturxz napisał(a):
Witam gram już od rana 5 godzin i dalej szarawa pogoda ponuro żadnej satysfakcji z gry w takim ponurym świecie a przecież takie są piękne krajobrazy lokacje oczywiście w pełnym słońcu a tutaj ponuro grałem na zagranicznych serwerach noc jakieś 5 minut resztę piękna słoneczna pogoda oczywiście z przelotnymi buzami piaskowymi Proszę Admina o zmianę tej pogody żeby grając czerpać przyjemność nie z samej walki ale tez z otoczenia które jest tak piękne
Pozdrawiam :^^:

A jeszcze jedno właśnie wywaliło mnie z serwera to tez do Admina jak jest taka potrzeba to ostrzega się graczy 15 min. przed wyłączeniem bo to wygląda na małoletnie zachowanie ja mam 43lata i chciałbym sobie w spokoju pograć wybierając serwer PVE

Tytuł: Re: Pora dnia
Przyjaciel
Przyjaciel

A propos wywalenia... A o której to było godzinie? Ten serwer ma automatyczne resety o 10.00 i 22.00 co jest napisane w wiadomości dnia :p

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]