[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 489: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 489: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 118: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 118: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Immortal Fire • Zobacz wątek - Ostatnie slowa przed smiercia a'la RPG

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Teraz jest Pn 06 gru, 2021

Autor Wiadomość
 Tytuł: Ostatnie slowa przed smiercia a'la RPG
PostNapisane: Wt 26 lut, 2008 
Poziom: 2

Gram w: Conan Exiles

I've seen things you people wouldn't believe. Protective Bond Monk farming Underworld alone, I've watched Ritlord defending Thunderhead Keep all by himself. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to go.

Tytuł:
Poziom: 3
Poziom: 3

Gram w: Black Desert Online
Main:

Tytuł:

Your mind is software. Program it.
Your body is a shell. Change it.
Death is a diesease. Cure it.
Extinction is approaching. Fight it.

Tytuł:

Your mind is software. Program it.
Your body is a shell. Change it.
Death is a diesease. Cure it.
Extinction is approaching. Fight it.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 27 lut, 2008 
VIP
VIP

Moze nie dokladnie ostatnie slowa, ale nadal w klimatach papierowego RPG.

Dziesięć Znaków, Że Właśnie Spotkałeś Głównego Złego Gościa:

1. Twój najlepszy zabójca właśnie zmoczył spodnie.
2. Starożytny smok, z którym właśnie walczyliście mówi: "Cholera, zmywam się stąd!" i odlatuje.
3. Zły gość właśni się zaśmiał złowieszczo, a siedem ptaków padło z nieba martwych.
4. MG zaczyna się podśmiewać i mówi "Spędziłem siedem godzin przerzucając tego gościa".
5. Zły beka, z ludzki palec wypada z jego gęby.
6. MG włącza strzaszną muzykę organową i zaczyna chodzić jak Borys Karloff.
7. Zły jest ubrany cały na czarno, ale ma ten jeden mały żółty guziczek - uśmieszek. (MG potrafią być tacy sarkastyczni)
8. Wskazujesz na niego różdżką ognia, a ona się topi.
9. Zły trzyma Elmistera w klatce i okazjonalnie dźga go widelcem.
10. Po walce jedyną postacią, która przeżyła jest ta, która została w mieście z powodu kataru.

Dziesięć Znaków, Że Wkurzyłeś Wieśniaków:

1. Interesujące nowe danie, które ci zaserwowano pachnie wyjątkowo podobnie do szczura.
2. Zwykłe jabłko na targu kosztuje więcej niż twoja ostatnia Księga Czarów.
3. Budują szubienicę przed twoim pokojem w gospodzie. Próbują ci wmówić, że to 'sztuka nowoczesna'.
4. Jeden z nich prosi cię o dotację na fundację 'Wynajmijmy Skrytobójców by Zabić Poszukiwaczy Przygód'.
5. Ktoś przykleił igłę na twoim siodle.
6. Gdy idziesz spać, twoja poduszka z pierza wybucha. Karczmarz mówi, że była zrobiona z piór bardzo złej gęsi.
7. Ludzie obdarowują cię prezentami takimi jak konie i mapy wyjazdu z miasta.
8. Na twoją cześć burmistrz ogłasza dzień 'Mordowanie Przyjezdnych Nie Jest Już Nielegalne'.
9. Strzały ciągle pojawiają się u twych stóp. Tubylcy potrząsają głową i twierdzą, że są to szybko rosnące chwasty.
10. Mieszkańcy wynajmują bandę trolli by wymietli z ich miasta wszelkich poszukiwaczy przygód.

Dziesięć Znaków, Że Grasz Za Dużo W ADnD

1. Ktoś pyta 'czemu masz te wszystkie cyferki wytatuowane na ręce?', a ty odpowiadasz 'To nie są tatuaże, to są odciski'.
2. Twój elfi wojownik uprawiał sex w ciągu ostatnich 6 lat - a ty nie.
3. Postanowiłeś grać zombie, tylko po to byś ty i twój bohater mieli taki sam kolor skóry.
4. Tak długo już żyjesz na pizzy, Coli i chipsach, że twój organizm ma w sobie wiecęj plastiku niż twoje kości.
5. Potrafisz wyrecytować każdą pojedynczą regułę z Podręcznika MIstrza Podziemi, ale nie pamiętasz ile masz dzieci.
6. Podpisujesz osobistą korenspondencję imieniem swej postaci.
7. Po miesiącach pracy wymyśliłeś już cały język krasnoludów - słowa, zasady gramatyki, i wszystko inne. Jesteś dwujęzyczny, i potrafisz teraz mówić płynnie po krasnoludzku.Twoi przyjaciele dziwnie na ciebie patrzą i nikt nie chce siedzieć po tej samej stronie stołu co ty.
8. Przyjaciele biorący narkotyki i pijący alkoholicy często zatrzymują cię na ulicy i mówią 'Ej człowieku, weź daj sobie spokój./zacznij to kontrolować.'
9. Twoje 'gdybym wygrał na loterii' plany zawiarają : a)stworzenie naprawdę fantastycznego pokoju AD&D lub b) zaangażowanie aktorów by grali potwory byś ty i twoi przyjaciele mogli grać w AD&D w rzeczywistości.
10. Właściwie wolałbyś naturalnie wyrzucić 18 podczas turlania statsów postaci, niż wygrać na loterii.

Dziesiąć Znaków, Że Twój MG Jest Zbyt Miękki:

1. Czerwony smok nagle powiększa swoją skrzynię ze złotem i nie może użyć zionięcia ogniem.
2. Twoja drużyna wkrada się do tajemnego podziemia licza. Szczęśliwie dla nich, licz właśnie się odrodził, i wysłał wszystkich swoich nieumarłych niewolników by pracowali w organizacji dobroczynnej.
3. Zdanie 'Ojej! Po co mi kolejny miecz długi +5 ?' jest używana w czasie gry.
4. Twój kapłan jest po imieniu z bogiem, gdyż tyle to razy ten bóg musiał się pojawiać by ratować kapłanowi tyłek.
5. Każde większe miasto ma conajmniej jeden 'Wskrzeszacz 3.0 ' na każdym rogu ulicy.
6. Wszyscy strażnicy są na pierwszym levelu i łatwo jest ich przestraszyć czarem płonące dłonie.
7. Bubba, najpotężniejszy i zły mag na świecie, ma słaby punkt - szybko gadające niziołki. Zamiast rzucić dezintergrację na drużynę, postanawia się teleporować jak najdalej.
8. Drużyna dzieli się skarbami. Wojownik mówi ' Ok, kto chcę Kij Magi? Ktokolwiek? Nikt w ogóle? No dobrze, zostawimy go żeby sobie tak poleżał pod drzewem'.
9. MG używa k4 by turlać na ataki potworów.
10. Bogowie w twojej kampani czczą postacie graczy.

Dziesięć Znaków, Że Twój MG Jest Zbyt Twardy:

1. Grasz już 3 tygodnie i masz już 76 martwych postaci.
2. Grasz w Darksun, lecz ciągle używasz Metody 1 by rzucać postacie.
3. Twój wojownik trochę sie podchmielił i szczypie barmankę w tyłek. Na to barmanka wyciąga swój łuk i strzałę poskramiania wojowników.
4. Twój 15 poziomowy złodziej właśnie dostał łomot od 8-letniej dziewczynki.
5. We wszystkich drzwiach do WC są pułapki.
6. Większość wieśniaków ma k20 jako hit dice, a wielu zna Słowo Mocy: Śmierć czar.
7. Jakoś wam się udało. Twoja drużyna pokonała Emberburn'a, najstrzaszniejszego i najmocniejszego Czerwonego Smoka, którego MG kiedykolwiek wymyślił. MG nadal patrzy się w szoku na tą 1, którą wyrzucił przy ostatnim ataku smoka. Po tym jak pukaliście go w ramię przez 5 minut, wrzeszcząc, po chwili spogląda na was. Wyraz zdziwienia na jego twarzy powoli zanika, a złośliwy grymas uśmiechu występuje na wargi. 'Jak się stało,'mówi MG z radością ' smok rzucił Project Image tuż przed tym jak weszliście do jaskini.'
8. Twój mag targuje się o cenę z sprzedawcą ziół w miasteczku. Ostatecznie, zdenerwowany brakiem postępów, rzuca czar Oczarowanie na sprzedawcę. Niestety, sprzedawca jest emerytowanym 22 poziowym elfim magiem. Potrząsajać głową ponownie sięgasz po kość procentową.
9. Drzewa umieją, i często to robią, wybuchać wielkimi , obrażenia 20k6 kulami ognia. Nikt nigdy nie daje żadnego wytłumaczenia.
10. Zwykłe króliki zniknęły. Zostały zastąpione królikami-zabójcami z 'Monty Python i Święty Graal'.

Oraz kilka tekstow z sesji RPG

DM: Widzisz kaplanke konczy rzucac jakies zaklecie, stoi do ciebie plecami..
Gracz: Wbijam jej miecz w plecy.
DM: Czy ty aby nie jestes paladynem....?
Gracz: To znaczy ze nie bede mail dodatkowych obrazen za cios w plecy?...

(przed sesja)
G1: No to ja wezne moja tradycyjna bron: Ciezka Kusze Skladana!
G2: Znowu? Moze jeszcze zbroje zalozysz?!?
G1 do (MG): A moge miec zbroje?
MG: Jestescie w przyszlosci a nie w sredniowieczu!
G3 (po przewertowaniu sprzetu): To moja bronia bedzie elficki luk
refleksyjny
Osoba bedaca przez przypadek w pokoju:
Nie slyszeliscie, ze magowie uzywaja kijów? Ja nie wiem co to za moda.
Zupelnie jak w Icewind Dale ... wszyscy magowie przerzucili sie na kusze i
luki....

G1: Czy straznicy sa pamietliwi?
G2: Pewnie tak, ale oni juz nie zyja...

Ksiaze: Oni naleza do ludzi, których mozna wynajac za pare groszy do
poderzniecia komus gardla.
Whisper: No, ale my mamy swoja cene...

G1: Ile rund trwa panika?
G2: Wystarczajaco dlugo, zeby przezyc...

MG: Ile wazy kilo miedzi?
GRACZ: Czekaj zaraz sprawdze w podreczniku.

Mag: Ja go dobije zanim uciekne.
Kleryk: Ja uciekne zanim mnie dobija...

Czarownice, jak wszystkie Boze stworzenia...

(niezupelnie sesyjne, ale zawsze - dyskusja byla o tym, jak wygladaloby
zycie rodzinne Kaili i moje; Kaila gra prawie zawsze dobra elfia magiczka,
ja - zlym czlowiekiem-nekromanta):

"Kaila, powiedz temu cholernemu dzieciakowi, ze jak mi jeszcze raz wyciagnie
z warsztatu noge zombiego to go tak wytargam za te pólelfie uszy, ze zobaczy
Lothorien bez lunety !!!!!!!!"

Jeszcze przed sesja:
Konrad (szukajacy swoich rzeczy): Mlody, masz olowek ?
Mlody (rozkladajacy podstawke): Nie ...
Konrad (radosnie, bo znalazl swoje rzeczy): A, ja mam !

MG: Widzicie na drodze leza smierdzace i rozkladajace sie zwloki
jakiegos czlowieka.

G1: to ja przykladam mu reke do szyi i sprawdzam puls...

Sytuacja: na mostku niszczyciela gwiezdnego ma miejsce konflikt dowódców.
Jest ich dwóch: jeden BG i jeden BN. BG potrafi poslugiwac sie moca, ale
dostal wlasnie duuuzo obrazen i nie moze sam sie poruszac. Wpada wiec na
oryginalny pomysl:
- Ok. To ja unosze sie telekineza kilka centymetrów nad podloge i przesuwam
sie w kierunku fotela kapitana...
Po chwili orientuje sie jednak, ze jest w srodku imperialnego statku, gdzie
nikt nie ma pojecia o mocy:
- ...tylko ruszam troche nogami, bo sie zorientuja.

Druzyna (elfy + ludzie) dociera do lesnej osady elfickiej.
MG (jako przywódca elfów z osady): Witajcie.
Gracz: Wodzu, potrzebna nam lopata.
MG: A po cóz ci lopata szlachetny wedrowcze ?!

Liczmistrz, finalowa scena.
Na wioske spadaja pociski z katapulty. Panika, kazdy ucieka zeby nie dostac.
Gracz: To ja staram sie skrzyknac wszystkich w jedna gromadke.

Sesja w wampira. Gracze wyprawiaja sie na wilkolaki.
Gracz1: Biore srebrny miecz, srebrne kule...
Gracz2: Wez jeszcze srebrne zeby, zagryziemy sk..synów!

Medrzec: Widzisz, kazdy kij ma dwa konce...
Gracz [dogryzajac Medrcowi]: A proca ???
Medrzec: Proca tez ma dwa konce...
Gracz: Dwa ?!?!?!?!?!?!??!!
Medrzec: Tak... dwa konce i jeden poczatek.

GM: Co robisz?
G: Krzycze stój, bo zginiesz i rzucam Magic Missile

krasnolud do czlowieka: ty, uwazaj co mówisz bo ci krzywde zrobie
odpowiedz: ja mam 198 cm, ty - 140. Twoja glowa jest na wysokosci mojego
pasa. Mam ci powiedziec, co ty mozesz mi zrobic ?

Archaon (czlowiek, wojownik) leci z mlotem bojowym na maga, wlasnie
konczacego inkantacje.
MG mówi, ze w reku maga pojawia sie nagle paskudna halabarda, bardzo
magiczna.
MG: mag zamierza sie na ciebie ...
Archaon: jak to ? on ma drzewcowa, ja mam 55 inicjatywy i on jest pierwszy?
Chyba nie lales ?!?!
MG: [perfidny usmiech]
Archaon: eee ... hmmm ... ja nie lalem?

(po tym, jak gracz sie wychylil ponad samochodem zarobil kulke i zobaczyl,
ze dym z granatu dymnego (heavy smoke) jeszcze sie nie podniósl)
Wiesiek: Cos ty taki ciezki dym kupowal, frajerze!

Gracze znajduja sie w nowym miescie, broni nie mogli przemycic samolotem:
Czarek: Kazdy w tym pieprzonym kraju nosi bron...
Michal: ta, kazdy oprócz k....a nas.

Smark (pytajac druzynowego medyka o rannego czlonka druzyny): Co z nim?
Olo (Medyk, krótko patrzac na pacjenta): Pochowac!

Olo: Jestem zielarzem, a teraz nie mam zajecia.
Adrian: Nie mozesz pozbierac ziólek?
Olo: W zimie?
Adrian: A korzonków?
Olo: Kilofem?

Tytuł:

Gram w: Conan Exiles

I've seen things you people wouldn't believe. Protective Bond Monk farming Underworld alone, I've watched Ritlord defending Thunderhead Keep all by himself. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to go.

Tytuł:

Gram w: Black Desert Online

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]