Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Teraz jest Śr 25 kwi, 2018

Autor Wiadomość
 Tytuł: Doświadczenia poza ciałem... Czy ktoś z was próbował ?:)
PostNapisane: Pt 16 sty, 2009 
Właściwie to jestem dopiero co niedawno zarejestrowaną, nową użytkowniczką z pełnym dostępem do forum. Początkowo sądziłam, że nie będę się na nim udzielać, ponieważ większość tematów zdecydowanie dotyczy tutaj bezpośrednio GW i spraw z tym związanych, a jestem początkująca (chociaż już na 20 lvl :) ) i nie bardzo wiem o czym mogłabym pisać jeśli chodzi o grę, po prostu na razie nie mam pytań, a jeśli nawet - to z reguły znikają tak szybko jak się pojawiają. Zdecydowałam, że założę zupełnie inny, nie związany z GW temat a myślę ze dział "ciekawe i śmieszne" to odpowiednie miejsce.

A więc: na pewno wiele osób słyszało o OOBE ( out of body experience) doświadczeniach poza ciałem. Ale czy ktoś z was się tym jakoś tak szczególnie interesuje?? Czy są osoby, które tego próbowały i udało im się to? Jeśli tak, opiszcie co najmniej w kilku zdaniach swoje pierwsze przeżycie z OOBE, jak to było i jak do tego doszło. Jakie macie techniki wychodzenia i czy mieliście na początku jakieś obawy związane ogólnie z OOBE. Potwierdziły się? Piszcie najlepiej o swoich własnych doświadczeniach. Liczę na odpowiedzi co do tematu, pozdrawiam :)

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]